Odwiedź nasze media społecznościowe

Asystent sprzedaży (Bydgoszcz)

Do naszego salonu w Bydgoszczy przy ulicy Dworcowej 13 poszukujemy doświadczonej osoby z kwalifikacjami handlowymi w branży optycznej. Jeśli jesteś doświadczoną w zawodzie, kreatywną i empatyczną osobą, która nie boi się wyzwań to czekamy właśnie na Ciebie! Twój wiek, nie będzie nigdy przeszkodą, a doświadczenie życiowe raczej będzie atutem. Bardzo chętnie zaprosimy do zespołu osoby w każdym momencie życia, bo zawsze jest czas na dobrą zmianę.

Miejsce pracy: Bydgoszcz ul. Dworcowa 13
Rodzaj umowy: umowa o pracę

Zakres obowiązków

  • Budowanie trwałych relacji z pacjentami
  • Rekomendacja odpowiednich sposobów korekcji dla różnych pacjentów

Wymagania

Oferujemy

  • Pracę na pełen etat w renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Możliwość rozwoju i dokształcania się
  • Wsparcie całego zespołu na każdym etapie kariery
  • Szkolenia produktowe
  • Pracę z najnowszymi kolekcjami okularów korekcyjnych i przeciwsłonecznych.
  • Pracę w młodym i dynamicznym zespole.

Wyślij swoje CV

W przesyłanej aplikacji prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w dokumencie CV zarówno na potrzeby prowadzonej rekrutacji jak również po jej zakończeniu. Jednocześnie wyrażam zgodę na pozostawienie przekazanego dokumentu CV w firmie Optometria Karczewski Sp. z o.o. oraz przetwarzania moich danych osobowych w celu tworzenia i prowadzenia elektronicznej bazy danych, co umożliwi wykorzystanie moich danych osobowych w kolejnych procesach rekrutacyjnych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. ( Dz. U z 2002 nr 101, poz. 926). Podanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje Pani/Panu prawo do ich wglądu, poprawiania lub ich usunięcia.”