Współpraca

Jesteśmy członkiem Polskiego Stowarzyszenia Soczewek Kontaktowych(www.pssk.info.pl), którego celem jest promowanie i rozwój odpowiedzialnego korzystania z soczewek kontaktowych. PSSK współpracuje z odpowiednimi Stowarzyszeniami europejskimi. Nasze członkostwo w tej organizacji gwarantuje naszym Klientom najwyższą jakość oraz pewność prawidłowego doboru i kontrolowania soczewek kontaktowych.
tak ma nowe
Od lat współpracujemy także z doświadczonymi lekarzami okulistami, którzy czekają na Państwa w gabinetach naszych zakładów – w tym również z lekarzami mającymi podpisany kontrakt z Narodowym Funduszem Zdrowia, świadczącymi swe usługi na zasadach ogólnych opieki zdrowotnej.

Dbając o nieustanny rozwój i utrzymanie wysokich standardów naszych pracowni optycznych, jako firma toruńska nie pozostajemy jednak obojętni także na istotne problemy miasta, w którym działamy. Dlatego aktywnie angażujemy się w prace Fundacji Stare Miasto, troszczącej się o przyszłość i rozwój grodu Kopernika, zwłaszcza obszaru Zespołu Staromiejskiego Torunia. Wejdź nawww.staremiasto.torun.pl i przyłącz się do nas.